Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mne

 

1003717_1383463795210397_252859725_n--2-.jpg

Krásnej den a krásnej život všem. Jsem Tomáš. Pro někoho Aylan. Zeptáte-li se mne, kdo jsem, pak Vám odpovím že - srdcem - písničkář. Na otázku, čím se živím - dary naší krásné matky Země. Tělo jsem si dočasně pronajal. Na jak dlouho, ví Bůh. Na Zemi působím v roli - tichého šílence, buskuji na ulici i mimo ní, píšu texty, muziku, nahrávám audioknihy, voiceovery, jezdím zájezdové divadlo, tvořím umělecké plastiky a podobné aktivity. Práci v sociálních službách jsem nedávno, po více, než 15 ti letech pověsil na hodně silnej hřebík. Jsem chlupatý, modrooký, vzteklý, milý, přátelský, závistivý, i přející, šťastný i smutný chlap. Jednou ráno jsem se probudil a zjistil, že nejsem ani jasoň, ani drsoň, ani tělo, ani jméno, ani hudba, ani divadlo. Jen vypravěč. Duše, která jde životem, aby se učila. V tomhle životě jsem si vybral tělo, nálepku - jméno, a trochu uměleckýho cítění. Chci sdílet svou hudbu, svůj pohled na svět, své pocity s Vámi. smiley Osobních příběhů mám více než dost. Takže jakej chcete slyšet?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Irena, 4. 7. 2022 15:14)

Krásný den Tomáši,
ráda bych Vám poděkovala za Váš HLAS,je přenádherný - ale to vy jistě víte :-)) Pořídila jsem si CD v Čelákovicích a udělala jsem dobře!
Zpívejte dál, budu Vás sledovat :-)
Hezké léto
Irena

Re: Poděkování

(Tomáš, 8. 7. 2022 15:39)

Dobrý den Ireno, děkuji Vám mnoho za Vaše slova a Vaší přízeň !!! I když se stále opakuju, toto je pro mne ta největší odměna :-) Díky a ať se Vám daří. A také dobře poslouchá :-) Doufám, že už na podzim bude pro Vás připravena další nálož písní, tentokrát s plnými aranžemi. Tomáš

 

 Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2022 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 216244
Měsíc: 1735
Den: 67