Jdi na obsah Jdi na menu

AUDIO KNIHA

Něco pro Vás na dobrou noc. V rámci projektu "Edice zapomenutých autorů" oživuji staré knihy méně známých, lépe řečeno, dnes už zapomenutých autorů. Vybral jsem si tematiku mě nejbližší - román Mirka Elpla - Marco Polo. Jelikož vše dělám svépomocí (střih, režii atd..) je kniha velmi časově náročná a já už nemám dále časovou kapacitu. Devátým dílem prozatím končím ukázku audioknihy o 24 kapitolách, která, věřím bude postupně dokončena.Snad jsem dílo moc nepokazil a bude se Vám líbit

 A pokud máte zájem, můj hlas je Vám k dispozici.

Doplnění k aktuálnímu stavu -

3.10.

Přátelé, přesto, že budu kupovat licenční práva na Marca, i tak (aby jste měli ukázky k dispozici ) rozhodl jsem se předtím zakoupit licenci pro nekomerční program. Videa jsou tedy opět k dispozici  na youtube wink Samotná audio-kniha je v procesu tvorby.

16.9. 2020 Bylo mi sděleno, že použití autorského zákona se vztahuje i na nekomerční veřejné audiovizuální provedení (jako v tomto případě) a jeho veřejné  provozování je tedy podmíněno licencí, byť se jedná o dílo autora, který již odešel do věčných lovišť, před šedesáti lety.

Přátelé, jakmile nakoupím licenční práva, ukázky opět zveřejním. A také věřím, že audio - kniha bude do konce roku hotová :-)

Děkuji Vám, Tomáš

11.9.2020 Kvůli momentálnímu jednání o možnostech užití autorských licenčních práv k literárnímu dílu (byť jsou první kapitoly k dispozici zdarma na youtube), jsem byl nucen prozatím dočasně uzavřít audio - ukázky Marca Pola. Jakmile po víkendu dostanu bližší vyrozumění z Dílie a ukázky budu moci opět zveřejnit, udělám to. Všem věrným posluchačům a fandům, děkuju moc za duševní podporu, motivaci a trpělivost, při tvorbě audio-podoby, tohoto úžasného románu, Tomáš