Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY

3.1.

Vážení a milí, přeji Vám vše nejlepší do Nového roku, hodně životních sil, radosti, úspěchů a vnitřního klidu.

Zároveň mám potěšující zprávu pro ty, kteří by rádi přišli na živé hraní. Prsty se po léčbě zázračně zlepšili (i když to není úplně ono), takže pokud by byl zájem o kratší vystoupení, klidně mi pište.

Zvažuji i krátký hudební vstup v Jičíně u brány a to následující sobotu, uvidíme :-)

Aktuálně k Marcu Polovi - mám pro Vás několik novinek, které postupně uveřejním. Zatím aktuálně - ukázky audioknihy na YT jsou z důvodů autorských práv dočasně opět pozastaveny, do chvíle než audiokniha oficiálně vyjde smiley  více uveřejním v brzké době. Přeji Vám krásné svátky a děkuji za přízeň !

 

AKTUÁLNĚ  pro fanoušky 17.12.2021

Drazí milí, velmi mne těší, že mi píšete a ptáte se na to, kdy a kde bude nejbližší  koncert. Velmi si toho vážím a děkuji Vám za Vaši přízeň !

Bohužel, v tuto chvíli je to tak, že nejsem schopen hrát. Možná jen zpívat s podklady.

Od posledního vystoupení venku, mi namrzli a následně opuchly prsty pravé ruky a nejsem schopen už několik týdnů hrát, ani venku ani jinde a bude to patrně trvat delší dobu. Příčinou není jen hraní za nepřízně počasí, ale především moje listopadové plavání. Ne, nepodlehl jsem módě otužování, které v Čechách poslední roky zažívá jakousi rádoby renesanci. S ledovou vodou jsem začal už před patnácti lety, jen jsem ji na čas opustil a opět se k ní vrátil.. Bohužel jsem z hlouposti přecenil regeneraci vlastního těla, podrobnosti (jako varování) možná uvedu v některém z videí, pokud něco natočím. Léčení bude trvat asi trochu déle, než jsem původně předpokládal.

Chci Vám ale poděkovat za Vaši obrovskou podporu a přízeň, hlavně při několika posledních vystoupeních v Jičíně ! Jsem moc rád, že mám od Vás zpětnou vazbu, která mne motivuje k další tvorbě.

Doufám, že nové CD bude již brzy. Bude skvělé, pokud současně vznikne za Vaší milé podpory.

Kdokoliv by ještě měl zájem o CD Znovuzrození (pár posledních kousků je k dispozici), nechť mi napíše a já mu jej rád pošlu.

Adresa pro objednání je stále aylann2012@gmail.com, kam mi zároveň můžete psát.

 Těším se na Vás a zároveň Vám slibuji, že se budu snažit stránky lépe a častěji aktualizovat, aby jste věděli, co je nového :-)

Mám Vás rád, Tomáš

 

 

aktuality - říjen 2021

Přátelé milí, omlouvám se, ale nebyla kapacita přispívat a dotvářet stránky, je toho mnoho.

Věnuji se několika audio projektům (audioknihy, spoty, voiceovery atp.) a dodělávám aranže pro nové album, vznikají nové písně atd. Koncerty jsem neorganizoval, ale vystupuji alespoň coby busker - Jičín - téměř každá sobota (pokud je volno) od rána - 9 - 12h dopoledne, Kutná Hora - neděle  - dopoledne 10-12h, odpoledne 14 - 16h. Těším se na Vás smiley

 

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 194618
Měsíc: 2436
Den: 85